Історія Коі

Кожне нове враження таке ж важливе, як і перше!

Напевно, саме з такими думками ми створюємо кожне нове замовлення для вас. Але що ж саме робить роли Коі такими смачними?


Це дуже довга історія і починається вона з риби. Риба прямує в наш суші-бар через багато тисяч кілометрів, з самої Норвегії. Це не будь-яка риба, а найкраща. Далі більше!

Навіть коли вона приїжджає до нас —  проходить ретельний відбір. Саме це, одна з найважливіших основ в створенні ролів Коі.

Після дбайливої обробки риби, справа доходить до інших інгредієнтів, які також проходять свого роду кастинг, щоб потрапити на нашу кухню. Це стосується, як огірка, так і ніжного крем-сиру. Далі справа переходить до рису, адже саме з нього починається створення ролів. І тут важлива кожна деталь, від якості до технології варіння рису. Коли всі ці етапи завершено, час створювати роли. У розробці меню ми враховували ваші побажання, любов до класичних страв та авторські поєднання.

Саме тому у нас ви зможете знайти улюблену Філадельфію та навіть цікаві роли з манго. У своїй роботі ми цінуємо відмінну якість та шалену швидкість.

В Коі авторські пропорції рису та начинки, вони доповнюють один одного і в тандемі дарують смак, який неможливо забути. Під час пакування теж присутні свої правила. Кожний рол відправляється в індивідуальний бокс, якщо він теплий, тоді в спеціальну коробочку, яка зберігає тепло. Замовлення доповнює соєвий соус, імбир, васабі та комплект паличок. Саме так в Коі створюються ідеальні роли. Але якщо бути чесними, деякі інгредієнти неможливо описати словами — це любов та  майстерність, яка присутня в кожному замовленні.

 

Все це повертаю вас в Коі кожного разу і ми завжди раді бачити вас!

close
UA RU